Poznaj, Pokochaj, Pomóż...

Aktualności

2022-03-15

Walne Zebranie Członków i Członkiń stowarzyszenia - nowy termin.

Zapraszamy do Goniądza!

czytaj całość
2022-02-25

Odwołane Zebranie

Walne Zebranie Członków i Członkiń nie odbędzie się w planowanym terminie.

czytaj całość
2022-01-28

Walne Spotkanie 2022

Zapraszamy do Goniądza 28 lutego, 2022.

czytaj całość
2021-01-10

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków. Dalsze informacje.

Przyjaciele! Uprzejmie inforujemy, iż 22 stycznia, o godz. 9 w naszej siedzibie, przy ulicy Dolistowskiej 21 w Goniądzu odbędzie sie Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków. Celem spotkania będzie wybór nowego Zarządu stowarzyszenia.

czytaj całość
2020-12-21

Ogłoszenie. Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków.

Przyjaciele! Uprzejmie informujemy, iż 22 stycznia, o godz. 9 w naszej siedzibie, przy ulicy Dolistowskiej 21 w Goniądzu odbędzie sie Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków.

czytaj całość
 
Jestem na pTak Bądź na pTAK
Dzięki naszej Kampanii chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na świat obok nas. Na tych wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi w gruncie rzeczy tak wiele nas łączy. Zapraszamy do współpracy i zabawy.
Bagna są dobre Bagna są dobre
W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.
Orlik grubodzioby Orlik Ptak Jakich Mało
Mamy ich w Polsce zaledwie 15 par. Znikają - wraz z ostatnimi bagiennymi łąkami, na których polują - i z ostatnimi podmokłymi lasami, gdzie zakładają gniazda i wychowują młode. Jedyną ostoją tych ptaków w naszym kraju jest Dolina Biebrzy. Tutaj też wdrażamy partnerski projekt.
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej Łąki Polski Północnej
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej
© Copyright by Ptaki Polskie, wszelkie prawa zastrzeżone.