Poznaj, Pokochaj, Pomóż...

Aktualności

2018-09-13 | autor: Anna Pilarska - Cherek

Zbiórka zakończona!

Dziękujemy Wam! Jesteście niesamowici! Jesteście niesamowite!

czytaj całość
2018-08-23 | autor: Ptaki Polskie

Pomóż zbudować nowe domy dla Jerzyków!

Zbiórka! Zbudujmy wspólnie nowe domy dla 16 rodzin Jerzyków! Wiemy już, że tak jak my, kochacie Jerzyki i chcecie walczyć z niszczeniem miejsc lęgowych. Teraz dajemy Wam kolejną możliwość działania!

czytaj całość
2018-06-21 | autor: Justyna Różańska

Świętowanie na pTAK!

Świętowanie na pTAK! Zamiast kwiatów, pomóż dzikim ptakom! Ślub oraz każde inne rodzinne świętowanie może być świętem Pliszek, Świergotków, Wilg, Orłów i Bocianów. Poproście Waszych gości, aby zamiast obdarowywać Was kwiatami pomogli ptakom!

czytaj całość
2018-06-01 | autor: Justyna Różańska

12 tysięcy uczestników na Nocy Sów 2018!

12 tysięcy uczestników na Nocy Sów 2018! Po raz siódmy odbyła się Noc Sów – jedyna taka noc w Polsce, tak bardzo na pTAK! W tym roku odbyło się aż 252 wydarzenia i wzięło w nich udział około 12 000 uczestników! Gorąco dziękujemy za Wasz entuzjazm i zaangażowanie!

czytaj całość
2018-04-25 | autor: Justyna Różańska

Noc Sów - podsumowanie ankiet!

Noc Sów - podsumowanie ankiet! Noc Sów 2018 – 252 wydarzenia i 12 000 uczestników od Karpat po Pomorze. Dziękujemy za entuzjazm i zaangażowanie! Przez ostatni miesiąc prosiliśmy Was o rady, spostrzeżenia i uwagi. Wszystko to po to, aby kolejna Noc Sów była jeszcze lepsza! Poznajcie wyniki naszego badania!

czytaj całość
 
Jestem na pTak Bądź na pTAK
Dzięki naszej Kampanii chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na świat obok nas. Na tych wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi w gruncie rzeczy tak wiele nas łączy. Zapraszamy do współpracy i zabawy.
Bagna są dobre Bagna są dobre
W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.
Orlik grubodzioby Orlik Ptak Jakich Mało
Mamy ich w Polsce zaledwie 15 par. Znikają - wraz z ostatnimi bagiennymi łąkami, na których polują - i z ostatnimi podmokłymi lasami, gdzie zakładają gniazda i wychowują młode. Jedyną ostoją tych ptaków w naszym kraju jest Dolina Biebrzy. Tutaj też wdrażamy partnerski projekt.
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej Łąki Polski Północnej
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej
© Copyright by Ptaki Polskie, wszelkie prawa zastrzeżone.