Poznaj, Pokochaj, Pomóż...

Aplikacja – Głosy Ptaków

Drukuj

Ktoś ćwierka Ci za oknem?
Świergocze w polu lub w lesie piskliwym nawoływaniem zwraca na siebie uwagę?
 
Furkania, kląśnięcia i oddalone gęgania – czy potrafisz wyobrazić sobie - co tak naprawdę chowa się w zaroślach, w gałęziach i wysoko na drzewach?
 
Od teraz głosy Kosa, Świergotka, Gęsi, Czajek, Żurawi i wielu, wielu innych skrzydlatych przyjaciół możesz sprawdzić w swoim własnym telefonie!
 
Zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą aplikacją, która pozwoli odkryć piękno ptasiej muzyki. W repertuarze – 30 solistów. Ich śpiew można ustawić jako dźwięk dzwonka telefonu lub budzika.
 

Pobudka Słowika?
To chyba najpiękniejszy budzik jaki możesz sobie wyobrazić.
Głosy Ptaków można zastosować we wszystkich powiadomieniach i alarmach telefonu.
 
Oprócz dźwięków ptaków, aplikacja zawiera również ciekawe opisy każdego z gatunków. Dowiesz się gdzie żyją i czym się żywią ale również jak wyglądają - dzięki galerii barwnych zdjęć Cezarego Korkosza.  Znajdziesz tu ptaki naszych parków, ogrodów, mokradeł i lasów.
 
Sprawdź - z aplikacją nauka o przyrodzie staje się o wiele łatwiejsza. To również dobra zabawa podczas wypraw z przyjaciółmi, na spacerze w lesie, na pikniku w parku czy na miejskim skwerze.

Aplikację można już kupić w sklepie Google Play.
 
Darmowa wersja!

Dla tych, którzy przystąpią do Klubu Ptaków Polskich - aplikacja zostanie udostępniona darmowo wraz ze specjalnym pakietem dla Klubowiczów  Zapraszamy - Dołącz do Nas!


 
 
Jestem na pTak Bądź na pTAK
Dzięki naszej Kampanii chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na świat obok nas. Na tych wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi w gruncie rzeczy tak wiele nas łączy. Zapraszamy do współpracy i zabawy.
Bagna są dobre Bagna są dobre
W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.
Orlik grubodzioby Orlik Ptak Jakich Mało
Mamy ich w Polsce zaledwie 15 par. Znikają - wraz z ostatnimi bagiennymi łąkami, na których polują - i z ostatnimi podmokłymi lasami, gdzie zakładają gniazda i wychowują młode. Jedyną ostoją tych ptaków w naszym kraju jest Dolina Biebrzy. Tutaj też wdrażamy partnerski projekt.
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej Łąki Polski Północnej
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej
© Copyright by Ptaki Polskie, wszelkie prawa zastrzeżone.