Poznaj, Pokochaj, Pomóż...

Dołącz do Klubu Ptaków Polskich

Do członkostwa w Klubie Ptaków Polskich zapraszamy wszystkich ludzi na pTAK! Tych, którzy pragną przynależeć do naszego stowarzyszenia, bo kochają Przyrodę, jak i tych, którzy troszczą się o jej dobro.

Klub jest otwarty dla wszystkich - od Adamskich, po Żywieckich… Wśród Klubowiczów oczywiście nie może zabraknąć tych, którzy zawdzięczają swoje nazwiska ptakom: Wróblewskich, Czajkowskich - jak również Zajączkowskich, Kwiatkowskich, Dąbrowskich – i pozostałych „Bioróżnorodnych”.

Dołącz do nas – i bądź na pTAK!

Format: rrrr-mm-dd

Format: xx-xxx

   

   

   

Podaj imię oraz nazwisko drugiej osoby oraz dzieci

Podaj imię oraz nazwisko drugiej osoby

   

Nabądź członkostwo w prezencie dla kogoś

Data wysłania prezentu może nastąpić do 5 dni roboczych od wpłynięcia środków na konto.

   

   

Wysyłka expresowa - 15zł

   

   

Czy chciałbyś/chciałabyś wesprzeć stowarzyszenie Ptaki Polskie?

Poprzez wolontariat: w domu; w biurze; w terenie

Poprzez wsparcie merytoryczne / eksperckie: planowanie działań ochronnych, marketing i PR, prace artystyczne, edukacje, założenie Klubu Ptaków Polskich

Inne. Jakie?

   

   

Wypełnienie niniejszego formularza jest równoznaczne z podpisaniem deklaracji członkowskiej w Stowarzyszeniu Ptaki Polskie.

Przeczytałam/przeczytałem, w pełni rozumiem i akceptuję. Warunki członkostwa w Klubie Ptaków Polskich.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej wydawanego przez stowarzyszenie Ptaki Polskie z siedzibą w Goniądzu 19-110, ul. Dolistowska 21 nr KRS 0000253695, bezpłatnego newslettera, zawierającego informacje o działalności statutowej stowarzyszenia Ptaki Polskie oraz zawierającego informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144 poz. 104).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji, przez stowarzyszenie Ptaki Polskie z siedzibą w Goniądzu 19-110, ul. Dolistowska 21 nr KRS 0000253695 niniejszych celów: informowania o działaniach statutowych stowarzyszenia Ptaki Polskie, informacja o zbiórkach i akcjach prowadzonych przez prowadzonych przez Ptaki Polskie, rozsyłania ankiet ewaluacyjnych, życzeń okolicznościowych ogłoszeń o pracę, staż, praktyki i wolontariat, zaproszeń na szkolenia oraz warsztaty zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, (Dz. U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami).

 
Jestem na pTak Bądź na pTAK
Dzięki naszej Kampanii chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na świat obok nas. Na tych wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi w gruncie rzeczy tak wiele nas łączy. Zapraszamy do współpracy i zabawy.
Bagna są dobre Bagna są dobre
W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.
Orlik grubodzioby Orlik Ptak Jakich Mało
Mamy ich w Polsce zaledwie 15 par. Znikają - wraz z ostatnimi bagiennymi łąkami, na których polują - i z ostatnimi podmokłymi lasami, gdzie zakładają gniazda i wychowują młode. Jedyną ostoją tych ptaków w naszym kraju jest Dolina Biebrzy. Tutaj też wdrażamy partnerski projekt.
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej Łąki Polski Północnej
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej
© Copyright by Ptaki Polskie, wszelkie prawa zastrzeżone.