Poznaj, Pokochaj, Pomóż...

Lubią NAS

Drukuj

Witam!

Brałem udział w Zlocie - trwam w ciągłym, nieustannym zachwycie nie mogąc otrzasnąć się z przemiłych wrażeń. Wygląda na to, że pozostaną na zawsze. Na Pani oczy składam podziękowania Organizatorom za tę niesamowitą imprezę. Mam nadzieję, że wkrótce będę miał możliwość ponownego spotkania z przyrodą, wspaniałymi ludźmi z nieustannym uśmiechem na twarzy i serdecznością w działaniu na kolejnym Zlocie. Pojechałem do Goniądza po zachęcających opowiadaniach o I Zlocie, których wysłuchałem od mojego kolegi Janusza Syrowego. Teraz już wiem, że w następnej imprezie weźmie też udział moja żona. Proszę o niezwłoczne powiadomienie mnie o terminie następnego Zlotu. Będę niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam Panią, Emilkę, Prezesa i wszystkich, których miałem przyjemność poznać, a niekoniecznie kojarzą kto to ja. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!!!

Edward Mazurkiewicz

 

Serdecznie dziękuję za Wasz orlikowy kalendarz na 2012 rok"ORLIK ptak jakich mało" i tę całą masę załączników :) Kalendarz bardzo atrakcyjny i ładnie wydany, z wieloma wspaniałymi fotografiami i ciekawymi informacjami. Zapoznaję rodzinę, znajomych później również, z tym co robicie by chronić te wspaniałe ptaki i ich siedliska. Ostatnio rozbudziły się we mnie dawne zainteresowania ptakami, więc serdecznie dziękuję za to wszystko co od Was otrzymałem.


Piotr z Czarnkowa


To niesamowite, że mieszkając tak blisko nie wiem że robicie tak wspaniałą robotę. Gratuluję. To znaczy niesamowita jest wasza pasja a nie moja niewiedza.


Robert W 

 
 
Jestem na pTak Bądź na pTAK
Dzięki naszej Kampanii chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na świat obok nas. Na tych wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi w gruncie rzeczy tak wiele nas łączy. Zapraszamy do współpracy i zabawy.
Bagna są dobre Bagna są dobre
W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.
Orlik grubodzioby Orlik Ptak Jakich Mało
Mamy ich w Polsce zaledwie 15 par. Znikają - wraz z ostatnimi bagiennymi łąkami, na których polują - i z ostatnimi podmokłymi lasami, gdzie zakładają gniazda i wychowują młode. Jedyną ostoją tych ptaków w naszym kraju jest Dolina Biebrzy. Tutaj też wdrażamy partnerski projekt.
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej Łąki Polski Północnej
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej
© Copyright by Ptaki Polskie, wszelkie prawa zastrzeżone.