Poznaj, Pokochaj, Pomóż...

Przyznane nagrody

Drukuj

W maju 2014 w konkursie Śpiewanie na pTAK! za aranżacje i piękne wykonanie utworu Spring – Ivana Kovtuna na Mundus Cantat, Międzynarodowym Festiwalu Chórów w Spocie, statuetkę – Czajkę Ptaków Polskich otrzymał Chór Ukraiński, Gloria.
 

 
Konkurs stworzony specjalnie po to aby popularyzować idee ochrony środowiska zaangażował chóry z Japonii, Boliwii, Wenezueli, Rosji, Czech, Szwecji i Polski dzięki którym nagrana została również płyta live: „Singing for Birds”.
 
W czerwcu 2014 roku za uwzględnienie ptasich potrzeb na nowo powstałej inwestycji w Wolnym Mieście Gdańsk, oficjalnie został wręczony pierwszy Certyfikat na pTAK! deweloperowi Eko – Classic z Warszawy. Wraz z dyplomem została wręczona.


 

 
 
Jestem na pTak Bądź na pTAK
Dzięki naszej Kampanii chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na świat obok nas. Na tych wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi w gruncie rzeczy tak wiele nas łączy. Zapraszamy do współpracy i zabawy.
Bagna są dobre Bagna są dobre
W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.
Orlik grubodzioby Orlik Ptak Jakich Mało
Mamy ich w Polsce zaledwie 15 par. Znikają - wraz z ostatnimi bagiennymi łąkami, na których polują - i z ostatnimi podmokłymi lasami, gdzie zakładają gniazda i wychowują młode. Jedyną ostoją tych ptaków w naszym kraju jest Dolina Biebrzy. Tutaj też wdrażamy partnerski projekt.
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej Łąki Polski Północnej
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej
© Copyright by Ptaki Polskie, wszelkie prawa zastrzeżone.