Poznaj, Pokochaj, Pomóż...

Załóż własny Klub

Drukuj

To wspaniale, że właśnie decydujesz się współdziałać z nami! Z dumą będziemy promować nowy Klub w twojej miejscowości, a nader wszystko pro- przyrodnicze inicjatywy i wspólne przedsięwzięcia. Nie omieszkamy też głośno powiedzieć o nim naszej całej od –ptasiej społeczności. A jest nas już blisko 6tysięcy! Mamy nadzieję, że twój Klub równie szybko okaże się radością i dumą dla okolicznych mieszkańców. Wszystkim Liderom i Klubowiczom życzymy mnóstwo ciekawych gości, bogatego programu wydarzeń, niesamowitych „ptasich stwierdzeń” i pasjonujących prelegentów.
 
Przy wypełnianiu poniższego formularza prosimy zwrócić uwagę na okienka z gwiazdką.*
Ze względu na regulamin Klubu niektóre z danych osobowych muszą być upublicznione. Zatem oprócz wypełnienia elektronicznego formularza prosimy wszystkich Liderów Klubów o podpisanie między innymi zgody na przetwarzanie danych osobowych i przesłanie oryginału wraz z pozostałymi dokumentami na adres: Klub Ptaków Polskich, ul. Abrahama ½, 81-825 Sopot. Każdy nowo powołany Klub będzie weryfikowany i zatwierdzony w strukturze stowarzyszenia Ptaki Polskie w przeciągu 14 dni od daty złożenia niniejszego wniosku.

Przypominamy, że do założenia Klubu niezbędne są trzy pełnoletnie osoby. Nazwę Klubu tworzymy od lokalizacji Klubu, np.: miejscowości, szkoły, firmy


Załóż własny Klub:

Format: rrrr-mm-dd
Format: rrrr-mm-dd

Format: rrrr-mm-dd

Format: rrrr-mm-dd

 
 
Jestem na pTak Bądź na pTAK
Dzięki naszej Kampanii chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na świat obok nas. Na tych wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi w gruncie rzeczy tak wiele nas łączy. Zapraszamy do współpracy i zabawy.
Bagna są dobre Bagna są dobre
W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.
Orlik grubodzioby Orlik Ptak Jakich Mało
Mamy ich w Polsce zaledwie 15 par. Znikają - wraz z ostatnimi bagiennymi łąkami, na których polują - i z ostatnimi podmokłymi lasami, gdzie zakładają gniazda i wychowują młode. Jedyną ostoją tych ptaków w naszym kraju jest Dolina Biebrzy. Tutaj też wdrażamy partnerski projekt.
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej Łąki Polski Północnej
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej
© Copyright by Ptaki Polskie, wszelkie prawa zastrzeżone.