Poznaj, Pokochaj, Pomóż...

Aktualności

2021-01-10

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków. Dalsze informacje.

Przyjaciele! Uprzejmie inforujemy, iż 22 stycznia, o godz. 9 w naszej siedzibie, przy ulicy Dolistowskiej 21 w Goniądzu odbędzie sie Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków. Celem spotkania będzie wybór nowego Zarządu stowarzyszenia.

czytaj całość
2020-12-21

Ogłoszenie. Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków.

Przyjaciele! Uprzejmie informujemy, iż 22 stycznia, o godz. 9 w naszej siedzibie, przy ulicy Dolistowskiej 21 w Goniądzu odbędzie sie Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków.

czytaj całość
2019-10-11

Walne Zebranie

W związku z pismem z dnia 7 października 2019r. podpisanym przez 1/3 Członków stowarzyszenia Ptaki Polskie, które wpłynęło do siedziby stowarzyszenia 11 października 20019r. informujemy, że Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków stowarzyszenia Ptaki Polskie odbędzie się 4 listopada 2019r., o godzinie 10:00, w siedzibie stowarzyszenia w Goniądzu przy ul. Dolistowskiej 21. Serdecznie zapraszamy!

czytaj całość
2019-04-29

UWAGA - przebudowa strony!

Odświeżamy stronę ptakipolskie.pl. Do zakończenia prac, po najnowsze wieści oraz wiedzę zapraszamy na stronę jestemnapTAK.pl

czytaj całość
2019-04-26

UWAGA - przebudowa strony!

Odświeżamy stronę ptakipolskie.pl. Do zakończenia prac, po najnowsze wieści oraz wiedzę zapraszamy na stronę jestemnapTAK.pl

czytaj całość
 
Jestem na pTak Bądź na pTAK
Dzięki naszej Kampanii chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na świat obok nas. Na tych wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi w gruncie rzeczy tak wiele nas łączy. Zapraszamy do współpracy i zabawy.
Bagna są dobre Bagna są dobre
W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.
Orlik grubodzioby Orlik Ptak Jakich Mało
Mamy ich w Polsce zaledwie 15 par. Znikają - wraz z ostatnimi bagiennymi łąkami, na których polują - i z ostatnimi podmokłymi lasami, gdzie zakładają gniazda i wychowują młode. Jedyną ostoją tych ptaków w naszym kraju jest Dolina Biebrzy. Tutaj też wdrażamy partnerski projekt.
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej Łąki Polski Północnej
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej
© Copyright by Ptaki Polskie, wszelkie prawa zastrzeżone.