Poznaj, Pokochaj, Pomóż...

Aktualności

2018-10-25 | autor: Justyna Różańska

Znamy daty Nocy Sów 2019!

Po sukcesie siódmej edycji Nocy Sów pracujemy już nad kolejną odsłoną! Ogłaszamy datę – w 2019 roku Noc Sów odbędzie się...

czytaj całość
2018-09-13 | autor: Anna Pilarska - Cherek

Zbiórka zakończona!

Dziękujemy Wam! Jesteście niesamowici! Jesteście niesamowite!

czytaj całość
2018-08-23 | autor: Ptaki Polskie

Pomóż zbudować nowe domy dla Jerzyków!

Zbiórka! Zbudujmy wspólnie nowe domy dla 16 rodzin Jerzyków! Wiemy już, że tak jak my, kochacie Jerzyki i chcecie walczyć z niszczeniem miejsc lęgowych. Teraz dajemy Wam kolejną możliwość działania!

czytaj całość
2018-06-21 | autor: Justyna Różańska

Świętowanie na pTAK!

Świętowanie na pTAK! Zamiast kwiatów, pomóż dzikim ptakom! Ślub oraz każde inne rodzinne świętowanie może być świętem Pliszek, Świergotków, Wilg, Orłów i Bocianów. Poproście Waszych gości, aby zamiast obdarowywać Was kwiatami pomogli ptakom!

czytaj całość
2018-06-01 | autor: Justyna Różańska

12 tysięcy uczestników na Nocy Sów 2018!

12 tysięcy uczestników na Nocy Sów 2018! Po raz siódmy odbyła się Noc Sów – jedyna taka noc w Polsce, tak bardzo na pTAK! W tym roku odbyło się aż 252 wydarzenia i wzięło w nich udział około 12 000 uczestników! Gorąco dziękujemy za Wasz entuzjazm i zaangażowanie!

czytaj całość
 
Jestem na pTak Bądź na pTAK
Dzięki naszej Kampanii chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na świat obok nas. Na tych wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi w gruncie rzeczy tak wiele nas łączy. Zapraszamy do współpracy i zabawy.
Bagna są dobre Bagna są dobre
W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.
Orlik grubodzioby Orlik Ptak Jakich Mało
Mamy ich w Polsce zaledwie 15 par. Znikają - wraz z ostatnimi bagiennymi łąkami, na których polują - i z ostatnimi podmokłymi lasami, gdzie zakładają gniazda i wychowują młode. Jedyną ostoją tych ptaków w naszym kraju jest Dolina Biebrzy. Tutaj też wdrażamy partnerski projekt.
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej Łąki Polski Północnej
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej
© Copyright by Ptaki Polskie, wszelkie prawa zastrzeżone.