Poznaj, Pokochaj, Pomóż...

Publikacje

Foldery
Książki
Grzegorz i Tomasz Kłosowscy fotografują od lat. Zrobili już tysiące zdjęć. Mimo to, każdego roku i niemal każdego dnia, wyruszają w plener. Tak, jakby nie było tych lat i tysięcy zdjęć. Tak, jakby to był ich pierwszy dzień z aparatem. Nie podążają bynajmniej za jeszcze lepszym ujęciem tego, co już tyle razy fotografowali. Oni fotografują NOWE. Wiedzą, jak nikt inny, że Przyroda się nie powtarza: żadna scena, żadne światło, żaden nastrój… U Mistrzów ciągle jest miejsce na zachwyt, na zadziwienie, na twórczą pokorę i szacunek. Wciąż potrafią odkrywać i marzyć. My już nie mamy na to czasu. Oni - swój cały. Całe życie.

Przedstawiamy Państwu jedynego w swoim rodzaju Żurawia Kłosowskiego. A nawet dwóch! Najnowszy album Braci Kłosowskich i jednocześnie pierwszą książkę wydaną przez Ptaki Polskie!

Do kupienia w naszym sklepie!
Kartki
Plakaty i Postery
Różne
 
Jestem na pTak Bądź na pTAK
Dzięki naszej Kampanii chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na świat obok nas. Na tych wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi w gruncie rzeczy tak wiele nas łączy. Zapraszamy do współpracy i zabawy.
Bagna są dobre Bagna są dobre
W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.
Orlik grubodzioby Orlik Ptak Jakich Mało
Mamy ich w Polsce zaledwie 15 par. Znikają - wraz z ostatnimi bagiennymi łąkami, na których polują - i z ostatnimi podmokłymi lasami, gdzie zakładają gniazda i wychowują młode. Jedyną ostoją tych ptaków w naszym kraju jest Dolina Biebrzy. Tutaj też wdrażamy partnerski projekt.
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej Łąki Polski Północnej
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej
© Copyright by Ptaki Polskie, wszelkie prawa zastrzeżone.